Sprzęt

Pracujemy na najlepszym dostępnym sprzęcie czołowych producentów co zapewnia bezawaryjną pracę instalacji potwierdzonej gwarancją.

Jakość

Potwierdzona pozytywnymi opiniami naszych zadowolonych klientów. Renomę marki budujemy od lat stawiając zadowolenia klienta na pierwszym miejscu.

Gwarancja

Na montowany przez nas sprzęt oraz wykonane przez nas prace udzielamy gwarancji. Dlatego nie musisz się obawiać o swoje auto.

Nasz doświadczony i wykwalifikowany personel zapewni kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie instalacji i serwisu instalacji gazowych.

Przeprowadzamy montaż do wszystkich marek samochodów stosując najnowsze technologie.

Możemy zaoferować urządzenia o najwyższym stopniu zaawansowania technologicznego. BRC posiada instalacje LPG do wszystkich typów samochodów, zarówno do samochodów gaźnikowych, jak też z jedno i wielo punktowym wtryskiem paliwa. Na szczególną uwagę zasługują rozwiązania w dziedzinie wtrysku gazu w fazie lotnej: SEQUENT 24, SEQUENT PLUG & DRIVE oraz SEQUENT 56 które przeznaczone są do samochodów z wielopunktowym sekwencyjnym układem wtrysku benzyny. Charakterystyczną cechą tych systemów jest nie tylko precyzyjne sterowanie i dawkowanie LPG , lecz także bardzo wysoki stopień zintegrowania sterowania wtryskiem z fabrycznym układem zasilania silnika. Nasze instalacje spełniają rygorystyczne normy spalin EURO 3 i EURO 4 Proponowane przez naszą firmę urządzenia BRC posiadają certyfikat jakości ISO 9001, oraz spełniają normy ONZ E67,01.

Wybierz markę

W zależności od upodobań klienta oraz rodzajem posiadanego samochodu proponujemy Państwu instalacje samochodowe instalacje gazowe dwóch producentów.

Prosimy o zapoznanie się z ofertą.

Chętnie służymy fachową poradą.

Zbiorniki

Firma oprócz montażu instalacji gazowych zajmuje się również wymianą starych zbiorników  ( butli LPG ), które posiadają więcej niż 10 lat, bądź straciły homologację.

Zbiorniki Toroidalne

 

zbiornik_toroidalny

Klasyczny zbiornik toroidalny pod wielozawór, z głowicą zewnętrzną pod katem 0º, mocowany na śruby, najczęściej stosowany jako zbiornik podwieszany pod pojazdem

Zbiorniki walcowe

zbiornik_walcowy

Zbiornik w klasycznym cylindrycznym kształcie, pod wielozawór, z głowicą umieszczoną pod kątem 30º (na zamówienie możliwe indywidualne usytuowanie głowicy), mocowany za pomocą uniwersalnych ramek z opaskami. Zbiorniki o większej pojemności opcjonalnie wyposażone są w dodatkowy zawór bezpieczeństwa.

Zbiorniki Toroidalne Wewnętrzne

zbiornik_toroidalny_wewn

Klasyczny wewnętrzny zbiornik toroidalny pod wielozawór z głowicą pod katem 30º, mocowany na śruby i montowany w miejscu koła zapasowego.